ANNA KASOLIK

Anna Kasolik

KONTAKT

Anna Kasolik
ADWOKAT
a.kasolik@legal-solutions.pl


SPECJALIZACJE

prawo procesowe
prawo własności intelektualnej
ochrona dóbr osobistych
błędy w sztuce lekarskiej

JĘZYKI

angielski, francuski

Z
ajmuje się w prawem cywilnym, w szczególności prawem procesowym.

W zakresie prawa gospodarczego zajmuje się obsługą przedsiębiorców, w tym przygotowywaniem i analizą umów oraz prawem spółek handlowych. Ponadto zajmuje się prawem własności intelektualnej, ochroną dóbr osobistych i sprawami dotyczącymi błędów w sztuce medycznej.

Współautorka książek Metodyka sporządzania umów gospodarczych (Wydawnictwo Wolters Kluwers 2015) oraz Metodyka sporządzania pism procesowych w spawach, cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych (Wydawnictwo Wolters Kluwers 2015). Prowadzi zajęcia dla studentów z prawa cywilnego procesowego.

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także studia podyplomowe z zakresu prawa autorskiego, wydawniczego i prasowego w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego i bioetyki prowadzone przez Uniwersytet Jagielloński. Włada językiem angielskim i francuskim.

Adwokat wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/click/domains/legal-solutions.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405